Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Krężnica Okrągła - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana ogrodzona

Żabia Wola(Krężnica Okrągła + 20 km)

169 000 zł1 008 m² 167,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1008 m2 zlokalizowana w miejscowości Żabia Wola, gm. Strzyżewice. Cicha i spokojna okolica z bardzo dobrym dojazdem do Lublina to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna Lublin

Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

24 000 000 zł60 000 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w strefie aktywności gospodarczej o pow. 60000 m 2. W mpzp - teren przeznaczony pod obiekty produkcyjne, składy i magazyny. Działka płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Motycz

Motycz(Krężnica Okrągła + 13 km)

190 000 zł1 031 m² 184,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

NA sprzedaż Już tylko 4 działki budowlane W motyczu w pięknej lokalizacji obok lasu. Cena 185 zł/m2 powierzchnie: działka nr 1 - 1122 M2 działka nr 2 - 1031 M2 działka nr 3 - 1047 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Lublin

Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

1 428 000 zł1 534 m² 930,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Grunt z przeznaczeniem na produkcję/składy/magazyny (w mpzp oznaczona symbolem "ag"- hale, magazyny, składy, produkcja), o powierzchni około 1534m2 - Lublin, zadębie. Wymiary działki: około.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Lublin

Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

280 000 zł1 275 m² 284,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Jeśli poszukujesz miejsca na wybudowanie swojego wymarzonego domu to miejsce z pewnością Cię zainteresuje. Działka o pow. 1275m2 zlokalizowana w Głusku. Dostępne 3 działki o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona

Dąbrowica(Krężnica Okrągła + 20 km)

1 190 000 zł2 700 m² 440,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 2.700m2, która znacząco skraca proces inwestycyjny. To gotowa inwestycyjna posiadająca w pełni uzgodnioną koncepcję architektoniczną (projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona

Dziesiąta,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

249 000 zł371 m² 671,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana pod dom jednorodzinny w dzielnicy Dziesiąta w Lublinie. Nieruchomość gruntowa z warunkami zabudowy dla budynku mieszkalnego jednorodzinnego z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna zabudowana, ul. Mełgiewska

Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

6 126 480 zł17 018 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka przemysłowa o powierzchni 17018m2(1,7ha) - Lublin, zadębie okolice ul. Mełgiewskiej. Działka bardzo dobrze widoczna obiekt z głównej ulicy! Działka płaska, szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Zagajnikowa

Zemborzyce,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż Działka o powierzchni 3000 m2 dla której w drugim kwartale 2026 zostanie zatwierdzony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego. Działka zostanie ujęta jako zabudowa mn -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Lublin

Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

330 000 zł2 000 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o kształcie pięknego prostokąta [42x47]. Płaska. Zabudnowa mr, zagrodowa z dopuszczeniem mieszkalnej. 2000mkw; czwarta linia zabudowy media - gaz i prąd - skrzynki w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Krężnica Okrągła

Krężnica Okrągła,lubelskie

135 000 zł6 950 m² 19,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlano-rolną o powierzchni 6950 m , położoną w miejscowości Krężnica Okrągła w gminie Bełżyce. Kształt działki to prostokąt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Krężnica Okrągła

Krężnica Okrągła,lubelskie

220 000 zł19 030 m² 11,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

nieruchomość zabudowana domem murowanym (do wyburzenia), dojazd drogą polną, w pobliżu rzeka, staw Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku