Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Krężnica Okrągła - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Kępa

Kępa(Krężnica Okrągła + 12 km)

19 900 000 zł2 000 m² 9 950 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:110 930 m²

Na sprzedaż w pełni operacyjne, zorganizowane przedsiębiorstwo drogowo-budowlane (transakcja typu Asset Deal, zcp). Przedmiotem oferty jest niezależny hub produkcyjno-wykonawczy zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy

Stare Miasto,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

15 000 000 zł2 011,01 m² 7 458,94 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:-

Wyjątkowa, zabytkowa kamienica zlokalizowana przy ul. Dominikańskiej 7 w Lublinie w samym sercu Starego Miasta, tuz obok Rynku i najwaz niejszych zabytków. Budynek stanowi unikat.

Szczegóły ogłoszenia

Hala ogrodzona Lublin

Bronowice,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

7 900 000 zł825 m² 9 575,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż obiekt handlowo magazynowy z placem wystawienniczo-składowyn zlokalizowany w Lublinie w dzielnicy Bronowice. Bardzo dobra lokalizacja - pierwsza linia zabudowy, 3,5 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Lublin

Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

3 900 000 zł1 600 m² 2 437,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynki produkcyjne łącznej powierzchni 1600m2 - Lublin Działka oznaczona w mpzp symbolem "ag" o powierzchni około 2842m2 - użytkowanie wieczyste, brak aktualnego mpzp miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Łopacińskiego

Wieniawa,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

123 000 zł18 m² 6 833,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Garaż murowany - 18 M2 wieniawa, ul. Łopacińskiego 5 tuż obok kul __________________________ Do sprzedania garaż murowany w lokalizacji, której miejsce postojowe jest na wagę złota. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lublin

Śródmieście,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

12 900 000 zł1 139,27 m² 11 323,04 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:583 m²

Kamienica o pow. użytkowej 1139, 27 m2 położona w doskonałej lokalizacji idealna jako inwestycja pod biura, gabinety, kancelarie, instytucje finansową. Budynek jest podpiwniczony,usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Hala klimatyzowana Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

12 000 000 zł1 718 m² 6 984,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 943 m²

Oferujemy na sprzedaż halę magazynowo-produkcyjną z piękną powierzchnią biurową, położoną w dzielnicy Hajdów-Zadębie. Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 4943m2.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żabia Wola

Żabia Wola(Krężnica Okrągła + 25 km)

3 990 000 zł517,80 m² 7 705,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:85 000 m²

Chcesz zainwestować? Szukasz czegoś oryginalnego? Oferta zespołu dworkowo-parkowego jest tym czego byś chciał! Historyczny xixw. zabytkowy dworek wraz z parkiem oraz zespołem 6 stawów.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Kalinowszczyzna

Kalinowszczyzna,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

99 000 zł19,10 m² 5 183,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:19 m²

Na sprzedaż jednostanowiskowy garaż w bloku przy ul. Kalinowszczyzna 64. - powierzchnia garażu 19,1 m ; - wymiary: szer. 4,40 x dł. 4.70; - jednostanowiskowy; - z kanałem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lublin

Hajdów-Zadębie,Lublin(Krężnica Okrągła + 25 km)

2 700 000 zł400 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:1 395 m²

Posiadamy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny przystosowany do prowadzenia warsztatu samochodowego, wybudowany w 2008 roku, położony w przemysłowej części Lublina. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Budynek użytkowy Krężnica Okrągła

Krężnica Okrągła,lubelskie

720 000 zł400 m² 1 800 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:9 400 m²

Dworek z początku xxw. na działce o powierzchni 0.94ha, obecnie zamieszkały. Obiekt nie podlega konserwatorowi zabytków, można dowolnie kształtować pomieszczenia w środku.Wymaga.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij